Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniFC Zelów niesie pomoc Asi

TylkoWidzew IMG 7680

 

Pomocy nigdy nie za wiele. Dziś od jednego z naszych FC otrzymaliśmy komunikat o bardzo optymistycznej treści. Publikujemy go w całości zachęcając jednocześnie do wzięcia udziału w proponowanej akcji.

  Miło nam poinformować, iż w dniu 07.11.2016 mieliśmy zaszczyt dołożyć małą cegiełkę do akcji charytatywnej zorganizowanej dla Asi.
Celem jest zebranie środków finansowych dla 7 letniej mieszkanki Gminy Widawa Asi Biniek na zakup sprzętu MOTO - MED, którego koszt wynosi 22 tyś zł oraz rehabilitację.Asia Biniek jest dzieckiem niepełnosprawnym od urodzenia, cierpi na porażenie mózgowe, na co dzień wymaga systematycznej rehabilitacji.
Władze gminy Widawa zorganizowały II Bal Charytatywny na rzecz Asi Biniek, na którym przeprowadzona zostanie licytacja "fantów".

 

I tutaj właśnie pojawia się nasz mały wkład. Dzięki pomocy klubu RTS WIDZEW Łódź, a zwłaszcza pana Piotra Milewskiego jesteśmy w stanie przekazać na ręce rodziców Asi koszulkę meczową z podpisami zawodników naszej drużyny oraz słodką niespodziankę dla całej rodziny.

 

Mamy nadzieję, że wśród uczestników balu znajdzie się jakiś fanatyk, który zechce wylicytować koszulkę za pokaźną kwotę. Ta zostanie przeznaczona na zakup ww. sprzętu.

 

Z Widzewskim pozdrowieniem FC Zelów

 

PS. Bal odbędzie się 26 listopada br. wiec po tej dacie postaramy się zamieścić informacje jaka kwota została wylicytowana.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.