Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniPamiętaj z nami o Wielkich Widzewiakach

TWlogoWYPUKŁE

Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny, które poświęcamy wspomnieniom nieobecnych już z nami bliskich i w jakiś sposób ważnych dla nas osób. Jako widzewska rodzina mamy poczucie, że w tych wyjątkowych dniach powinniśmy oddawać również cześć i pamięć tym, którzy swoim życiem dołożyli cegiełkę do funkcjonowania naszego ukochanego Klubu. To ważne, aby w tych dniach spróbować wygospodarować chociaż chwilę czasu, by odwiedzić groby Wielkich Widzewiaków i w symboliczny sposób zaznaczyć, że jako kibice jesteśmy im wdzięczni, za ich trud, który w różny sposób, na miarę naszych możliwości, staramy się kontynuować.

Aby ułatwić każdemu odnalezienie nagrobków oraz zdobycie informacji na temat tego, kim byli Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew”, wraz z Przyjaciółmi i Rodzinami Wielkich Widzewiaków stworzyło pierwszą interaktywną mapę pomagającą nie tylko odnaleźć poszczególne groby, ale również zobaczyć ich zdjęcia czy przeczytać opisy przybliżające zasłużonych Widzewiaków.
Mapę i więcej informacji na jej temat znajdziecie na stronie OSK „Tylko Widzew” w zakładce „Mapa Pamięci” - pod adresem: http://tylkowidzew.pl/mapa-pamieci
Mając świadomość tego, że mapa nie jest kompletna zachęcamy wszystkich zainteresowanych zarówno do odwiedzania grobów, które są już na nią naniesione, jak i do pomocy w jej uzupełnianiu – kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(kliknij aby przejść do mapy)

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.