Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniEskorta dziecięca Klubu 1910 na meczu z Lechem

Mecz Widzewa z Lechem Poznań był wyjątkowy dla grupy 26 dzieci członków Klubu 1910. Dzieciaki klubowiczów ubrane w przepiękne koszulki z logo Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy miały okazję wyprowadzić piłkarzy obydwu drużyn i arbitrów niedzielnego spotkania na murawę Serca Łodzi. Radość, uśmiechy i emocje jakie towarzyszyły małym Widzewiakom przed, w trakcie i długo po były nie do opisania, a całe wydarzenie zapewne zapadnie im oraz rodzicom na długo w pamięci.

Eskorta dziecięca dla dzieci Klubowiczów mogła być zorganizowana dzięki inicjatywie naszego klubu.

 

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew” składa gorące podziękowania klubowi za możliwość przygotowania tego wydarzenia, a w szczególności Emilii Rybińskiej za nieocenioną pomoc i wsparcie organizacyjne naszego Stowarzyszenia. Ogromne podziękowania składamy również firmie Mentor S.A. za ufundowanie koszulek dla dzieci!

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.