Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniSpotkanie z Zarządem RTS

Spotkanie

 W miniony piątek w jednej z łódzkich restauracji odbyło się spotkanie przedstawicieli Zarządu RTS Widzew Łódź y kilkudziesięcioma kibicami zrzeszonymi w stowarzyszeniu OSK Tylko Widzew i Klubie 1910, promujących pomoc klubowi w ramach WOWP. Zarząd naszego klubu reprezentowali prezes Marcin Ferdzyn i sekretarz Rafał Krakus.

W części oficjalnej spotkania na ręce Zarządu RTSu wręczono statuetkę Widzewiaka Roku 2015 wskazując tym samym stowarzyszenie Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź jako zwycięzcę tego plebiscytu. Okazję spotkania wykorzystano również do tego aby kolejne osoby czy grupy wspierające Widzew poprzez WOWP odebrały unikatowe numerowane odznaki Klubu 1910. W tym rozdaniu na szczególne wyróżnienie zasłużyła przede wszystkim nasza Widzewska Emigracja i Przyjaciele, która zebrała odznaki we wszystkich trzech kategoriach. Wzkorystujc okazj kolega Matrix, reprezentując grupę WWK, zgodnie z jej życzeniem, przekazał na ręce Zarządu RTSu piernik wylicytowany na rzecz WOWP za astronomiczną wręcz sumę blisko 12 tys. zł.
Fajna i sympatyczna atmosfera tworzyła swobodny klimat wyrażania poglądów co do bieżących i przyszłych działań związanych z naszym klubem. Dzięki temu uczestnicy mogli dowiedzieć się wielu spraw wynikających z najbardziej gorących newsów, bezpośrednio "fejs to fejs" porozmawiać z klubowymi decydentami i najzwyczajniej w świecie poznać się z nimi jak i też między sobą. Spotkanie miało charakter zamknięty, a zaproszenia na nie otrzymali wyłącznie członkowie Klubu 1910 oraz OSK. To też było wartością samą w sobie, bo pokazało, że WOWP to nie tylko zbiórka pieniędzy. Takie spotkania będą odbywać się co jakiś czas.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.